Сімейний відпочинок в Карпатах – це те, що потрібно кожній родині, щоб набратися позитивних емоцій, згуртувати і зміцнити родинні стосунки. Відпочинок в горах кардинальним чином відрізняється від будь-якого іншого виду відпочинку. Гори заворожують і заспокоюють, вони наповнюють людину позитивною енергією. Не завжди у людей є достатньо часу для повноцінного спілкування всією сім’єю; деколи, уваги рідним, особливого дітям, катастрофічно не вистачає. Дні, проведені в цій чудовій місцевості, запам’ятаються надовго, і щастя повернеться в сім’ю.

Дитячий майданчик

Нашим маленьким гостям ніколи не буде сумно, адже малеча завжди зможе повеселитись на одному з дитячих майданчиків.

Один із них розташований на свіжому повітрі, а другий – в приміщенні нашого готелю.

Спортивний майданчик

Неподалік на території «Великого» є повністю облаштований сучасний спортивний майданчик. Там разом з дітьми можна вдосталь виплескати фонтан енергії, яку дарує надзвичайно сильна енергетика Карпат. Наприклад, пограти в популярні спортивні ігри – футбол, волейбол.

Більярд

Більярд — популярний і багатьма улюблений спосіб відпочинку. Будучи видом спорту, більярд залишається корисною та інтелектуальною грою. Це не лише приємне проведення часу, але й конструктивна гра. Відволіктись від повсякденних справ, врівноважити емоційний стан та проявити свої майстерські вміння гри Ви зможете у приємній для Вас компанії.