с. Калини, Тячівський р-н., Закарпатська обл.
+380678331313/+380678700960 Служба бронювання
info@velykiy.in.ua
Бронювати
Велопрогулянки

Прогулянки на велосипедах – сімейний вид відпочинку!

Щоб подивитися світ, досить просто вміти крутити педалі!!!

Не секрет, що катання на велосипедах всією сім’єю – це не тільки різновид активного виду відпочинку, а й щось більш суттєве і масштабне. Спільні велопрогулянки на природу не тільки заряджають позитивом і приємними емоціями, а й дарують відчуття гармонії і єднання всіх членів сім’ї. У цей момент особливо відчувається, що насправді означає слово «сім’я». Під час таких прогулянок батьки з дітьми стають одним цілим, єдиною дружною і щасливою командою!

Велосипеди це чудова можливість поєднати приємне з корисним. Прокатайтесь з вітерцем по лісі або в полі, вдихніть свіжого повітря глибше і отримаєте величезний заряд енергії. Комплекс “Великий” – найкраще місце для активного відпочинку.

Велопрогулка в лісі, поряд з яким і знаходиться комплекс «Великий» – прекрасна можливість усамітнитися з природою, відчути гармонію тутешніх місць і розважити себе подоланням цікавих для велопрогулянок багатокілометрових маршрутів.

Велосипед – це саме той вид транспорту, який дозволить проникнути в саме серце пахучої кругом природи, адже звивисті стежки і бездоріжжя ще незайманих цивілізацією місць – просто недоступні для галасливого автотранспорту.

Комплекс «Великий», у Ваше розпорядження надасть велосипед для відпочинку та прогулянок.

ПРОКАТ ВЕЛОСИПЕДІВ

Гірські велосипеди 1 година / 2 години 30/50

Цілий день 250

Графік роботи:

9.00-18.00

без вихідних та обіду

Насолоджуйтеся найчистішим повітрям і красивими пейзажами !!!

Чекаємо Вас!