с. Калини, Тячівський р-н., Закарпатська обл.
+380678331313/+380678700960 Служба бронювання
info@velykiy.in.ua
Бронювати
Сноутюбинг

Туби (від англ. Tube- труба) – а саме, так називаються не керовані санки, виготовлені з надувних гумових камер, поміщених в чохли з спеціального міцного і морозостійкого матеріалу ПХВ, що володіють підвищеною міцністю.
Сноутюбінг – це спуск з невеликого, снігового схилу на тюбі для катання по підготовленому сніжному схилу. Ця забава любителів зимового активного відпочинку стала останнім часом дуже модною.
На сноутюбах катаються як діти, так і дорослі не тому, що знайшли альтернативу звичайним санок, а через дуже гострі відчуття, які одержують при спуску з гори. Навіть сама стримана людина, з’їжджаючи на тюбі, не в силах стримати емоції, настільки незвичайний цей справжній атракціон.
Тюбінг має кілька назв. В Україні він відразу називався по-англійськи, «сноутюбах». Але незабаром прижилося «бублик», а потім і «ватрушка», адже він дійсно схожий на це смачне кулінарний виріб із сиру. У порівнянні зі звичайними санками, м’який сноутюбінг менш травматичний.
І кілька практичних порад. Сноу тюбінг не призначений для спуску з крутих гір, їх крутизна не повинна перевищувати 20 °, що у нас в межах норми.
Справа в тому, що тюбінг майже некерований. Швидкість спуску через дуже слизьку підошву тюбінга досить пристойна, а з гальмування тільки власні ноги. Для гальмування треба, щоб ноги були попереду. Опускаючи їх на пологій трасі можна зупинитися, а от на крутому спуску гальмування неефективно.
І хоча сноутюбінг, незважаючи на свою популярність, вивчений ще недостатньо, але виконання таких простих рекомендацій позбавить Вас від неприємностей при катанні.