с. Калини, Тячівський р-н., Закарпатська обл.
+380678331313/+380678700960 Служба бронювання
info@velykiy.in.ua
Бронювати
Підйомники


Головною складовою сучасного гірськолижного курорту, безумовно є підйомники. Це як стовбур дерева, від якого надалі розвивається вся інфраструктура курорту. Адже мова їде про транспортування людей, а підйомник – вид транспорту дуже продуктивний. Тому і ступінь відповідальності за їх життя переоцінити просто неможливо. Безумовно, всі стадії створення, від проектування до будівництва, знаходяться під жорстким контролем. Усі їхні дії і їх результати підтверджуються актами якості, проходять випробування, сертифікуються, і лише потім об’єкт запускається в експлуатацію.

На всі види устаткування, що експлуатується є сертифікат якості ISO 9001: 2000. Щоденний, технічний контроль, що відповідає всім нормативно-технічним вимогам експлуатації підйомників, забезпечує безпечний, якісний підйом гірськолижників на бажані висоти. Контроль за дотриманням правил експлуатації підйомників, здійснюють як на місці співробітниками, так і з боку державних контролюючих органів влади.

Існуючі гірськолижні траси в комплексі «ВЕЛИКИЙ», сьогодні обслуговуються двома підйомниками бугельного типу і одним підйомником для сноутюби. Пропускна здатність, загалом, становить близько 1850 чол. / год, що повністю забезпечує сьогоднішні потреби.

Всі підйомники обладнані платіжно-пропускними системами із застосуванням турнікетів.