с. Калини, Тячівський р-н., Закарпатська обл.
+380678331313/+380678700960 Служба бронювання
info@velykiy.in.ua
Бронювати
Лижний патруль

Лижний патруль – це схожі на професіоналів лижники, одягнені в куртки із зображенням, обладнані рацією і з рюкзаком за спиною. Вони борознять на лижах схили будь-якого рівня складності, причому роблять це із завидною легкістю і грацією. Деякі мають справу з вибухівкою (лавинні заряди) і працюють в парі з собакою-рятувальником.

У разі виникнення у вас будь-яких проблем в горах, саме ці люди прийдуть Вам на допомогу. Загубився один з Ваших супутників, чи отримав хтось травму, або Ви просто хочете дізнатися дорогу назад, – лижний патруль з радістю Вам допоможе. Якщо Ви збираєтеся покататися осторонь від трас, ці люди поділяться з Вами безцінною інформацією про стан снігу, погодою і небезпечними ділянками на наміченому Вами маршруті.

Неодмінно дотримуйтесь їхніх рекомендацій. Якщо лижний патруль закриває трасу, то, безумовно, в інтересах Вашої ж безпеки. Один з аспектів їх роботи – стежити за тим, щоб лижники поводилися в горах розсудливо. На деяких курортах патруль наділений правом конфісковувати за безрозсудне катання пропуск на підйомник.

Ознайомиться з положенням про службу.