с. Калини, Тячівський р-н., Закарпатська обл.
+380678331313/+380678700960 Служба бронювання
info@velykiy.in.ua
Бронювати
Лижні траси


Всі лижні траси підтримуються в хорошому технічному стані, обслуговування яких здійснює, висококваліфікований персонал. Інструктори лижної школи «ЩИТ», що мають категорію «С». Говорять на різних мовах: українська, російська, англійська, чеська, угорська, польська. Проводять навчання новачків, лижників (новачків), а також підвищують якість і майстерність катання лижників і сноубордистів всіх рівнів підготовки. Загальна протяжність трас понад 4.5 кілометрів, розташовані на висоті від 432 м до 850 м над рівнем моря. Контроль за безпекою катання на лижних трасах здійснює лижний патруль.

ОСОБЛИВОСТІ ТРАС
З вершини гори ЯФУНКУВАТА, беруть свій початок чорна і червона траси. Дані траси обслуговує підйомник № 2: верхня станція розташована на висоті 850 м, нижня 452 м. Над рівнем моря. На Північно-Західному схилі пагорба Довгий Грунь прокладені синя і зелена траси. Дані траси обслуговує підйомник № 1: верхня станція розташована на висоті 622 м., нижня 452 м. Над рівнем моря.

Прокладена на Північно-Східному схилі гори. Найскладніша, призначена для професійних лижників, експертів, спортсменів і впевнених у собі сноубордистів. Протяжність траси складає 1000 м.
Прокладена Південно-Східному схилі гори. Призначена для любителів і тих, хто впевнено катається на лижах і борді. Протяжність траси складає 1200 м.
Прокладена на Північно-Західному схилі пагорба Довгий Грунь. Призначена для початківців лижників. Протяжність траси складає 350 м.
Призначена для «перших кроків», отримання основних навиків катання на лижах, а також для дітей. На трасі підготовлений пологий спуск з контр викочуванням. Протяжність траси складає 350 м.

ТРАСА ДЛЯ СНОУТЮБІНГА – Призначена для катання на спеціальних надувних камерах (ТЮБИ). Траса прокладена на Північно-Західному схилі гори ЯФУНКУВАТА. Дану трасу обслуговує підйомник № 3 (протяжність траси 250 м).