с. Калини, Тячівський р-н., Закарпатська обл.
+380678331313/+380678700960 Служба бронювання
info@velykiy.in.ua
Бронювати
Фітнес зал

Важко не погодитися з висловом Аристотеля: «Життя вимагає руху», особливо в наш вік гіподинамії.
Фізичні вправи підвищують стійкість організму по відношенню до дії цілого ряду різних несприятливих факторів. У спеціальних дослідженнях, проведених на людині, показано, що фізичні вправи підвищують імунітет і стійкість до деяких інфекційних захворювань. Активна робота м’язів забезпечує оптимальний рівень обміну речовин в організмі. Певні фізичні вправи володіють сильним антистресову дію. Фізична активність підсилює сексуальні можливості і відчуття, покращує сон, робить людину бадьорим і життєрадісним, збільшує розумову і фізичну працездатність.
FITNESS (від англійського to be fit) -це здоровий і активний спосіб життя, що поєднує заняття спортом і правильне харчування. Судіть самі – адже щоб спокійно зустрічати шалену круговерть буднів, отримувати радість від кожного прожитого дня – потрібно бути фізично і духовно підготовленою людиною. Заняття фітнесом сприяють не тільки створенню красивої фігури, але й насамперед зміцненню здоров’я, роблять позитивний вплив на сон. Завдяки фітнесу підвищується життєва енергія, самопочуття і настрій!
У нашому комфортному фітнес-залі Ви гарантовано випробуєте задоволення від тренування, виходячи від потреб вашого організму, показників здоров’я і навіть настрою!
Високий рівень фізичної активності – це кращий засіб досягнення нової якості.

Режим роботи:
Щодня з 9.00-21.00 без перерв і вихідних.
Для проживаючих в комплексі «ВЕЛИКИЙ» відвідування БЕЗКОШТОВНО!