с. Калини, Тячівський р-н., Закарпатська обл.
+380678331313/+380678700960 Служба бронювання
info@velykiy.in.ua
Бронювати
Альтанки

Оренда альтанки – це чудова можливість вибратися на природу з родиною. Не потрібно ні тривалої підготовки, ні прокладання маршруту. Досить просто подзвонити нам, і Ваше персональне місце для пікніка буде чекати Вас.
Оренда альтанки для пікніка – це чудова можливість відпочити від усіх справ і по-справжньому розслабитися. Адже цілющий вплив карпатської природи відомо давно. Ви будете вражені тим, як багато дасть вам цей відпочинок на лоні природи. Крім того, оренда альтанки – це відмінна можливість згуртувати вашу сім’ю. Пограйте з дітьми під кронами дерев, розкажіть їм про звуки лісу. Такий відпочинок запам’ятається їм надовго і, хто знає, можливо, стане доброю сімейною традицією.
Ви можете замовити оренду альтанки для дружньої посиденьки. Немає нічого приємнішого, ніж випити пива в компанії друзів на лоні природи. Оренда альтанки дає Вам таку можливість. Зручний під’їзд, розвинена інфраструктура і можливість попереднього замовлення роблять наші альтанки чудовим місцем для зустрічі. Оренда альтанки з мангалом відмінно підійде любителям шашликів.

Альтанка розрахована до 8 осіб
– Мангал + 1 в’язка дров
Вартість: 250,00 грн.
Додаткова в’язка дров 50,00 грн.

Режим роботи:
10.00-23.00 без перерв і вихідних

ПРИМІТКА:
За інформацією і попереднім замовленням на оренду звертатися в адміністрацію
Ми зуміли створити комфорт і атмосферу для відпочинку!